h

10x beter

22 september 2014

10x beter

Na de presentatie van de kabinetsplannen voor het komende jaar tijdens Prinsjesdag ging de SP dit weekeinde de straat op om de flyer ´10 keer beter´ te verspreiden.

Zo werden onder andere verzorgingshuis Rust in Roy en het Weerter ziekenhuis aangedaan.

SP bestuurslid Nico van den Bent´ de mensen waren daar erg enthousiast. In het ziekenhuis vond men het zelfs geen probleem om de folders op de tafels in het restaurant neer te leggen. De mensen in het ziekenhuis hadden meteen een gespreksonderwerp op de zaterdagmorgen te pakken´

De folder is uiteraard ook digitaal te lezen

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.